Aktuality

24 Srpen 2016

Nightwish v roce 2018 opět vyrazí na turné – tentokrát bez nového alba

Dle rozhovoru s Kaiem ze 7. srpna pro KaaosTV se potvrzují spekulace o tom, že Nightwish s největší pravděpodobností vyjedou na turné bez nového alba: Nazkoušeli jste na... více

Dle rozhovoru s Kaiem ze 7. srpna pro KaaosTV se potvrzují spekulace o tom, že Nightwish s největší pravděpodobností vyjedou na turné bez nového alba:

Nazkoušeli jste na koncert v Himos parku nějaké nové písničky?
… Neplánujeme žádné drastické změny v setlistu. Oproti tomu, co jsem tedy pochopil, se chystá spoustu překvapení na příští turné.

Co tě teď bude čekat? Celý rok 2017 budou mít Nightwish pauzu, plánuješ tedy hrát opět s Wintersun?
To je docela možné. Bude to záviset na tom, jaké plány a vize bude mít naše nahrávací společnost. Pokud nám povolí vyjet na turné a bude o nás zájem, tak by to bylo samozřejmě skvělé. Zatím mám v kalendáři ale docela volno až do března 2018, kdy s Nightwish opět vyjedeme na turné, které bude trvat alespoň rok.

Méně

19 Srpen 2016

Koncert k 20. výročí kapely + Dokument "To Nightwish With Love"

Zítra, 20. srpna 2016, se uskuteční koncert ve finském městě Jämsä, neoficiálně také označován jako koncert k výročí 20 let od založení kapely. Předskokany Sobítkotního... více

Zítra, 20. srpna 2016, se uskuteční koncert ve finském městě Jämsä, neoficiálně také označován jako koncert k výročí 20 let od založení kapely. Předskokany Sobítkotního koncertu budou Arch Enemy, Delain, Sonata Arctica a Silentium. Skupina samotná prozradila, že má na večer připravených několik překvapení.

V rámci této akce proběhne i promítání dokumentu "To Nightwish with Love", který připravili producenti rozhlasové a televizní společnosti YLE ve spolupráci s fanoušky Nightwish z celého světa. Snímek bude možné sledovat ve světové premiéře na oficiální FB stránce Nightwish a zároveň budete moci do komentářů tohoto live streamu přidávat své dotazy, na které se kapela bude snažit odpovědět během dvaceti minut po skončení přenosu. Promítání začne 20. srpna ve 4 hodiny odpoledne našeho času. Dokument bude možné dále zdarma shlédnout na stránkách yle.fi.

Nezapomeňte, že Nightwish již za dva týdny vystoupí na Havířovských slavnostech 2016! Vstupenky kupujte zde.

Méně

Nejbližší koncerty

26 Srpen 2016
Straszecin
Polsko
CZAD Festival
03 Září 2016
Havířov
Česká republika
Havířovské slavnosti 2016

Kecárna


Mikoláš: Registrace budou otevřené dva týdny, během kterých bude možné se zaregistrovat. Veškeré další...
Maryla: Ahoj Mikoláši, děkuji za info :-) Super. Jak dlouho jsou, prosím Tě (Vás) registrace otevřené? Maryla
Mikoláš: Ahoj. Otevření registrací proběhne 1. září (viz. Pravidla fanklubu). Budeme se těšit :-)
© Nightwish Czechia & Slovakia Official 2006–2016